fbpx
Tarasy kompozytowe TIMBERNESS2017-06-07T19:02:58+00:00

Tarasy kompozytowe

Deska SELECT

Deska PRIME

Timberness to marka innowacyjnych desek kompozytowych stworzonych w oparciu o ideę hybrydy – połączenia dwóch, maksymalizujących korzyści, rozwiązań. To produkty w 100% polskie – produkowane w kraju przez polską firmę. Do ich wytwarzania wykorzystywana jest zaawansowana, nowoczesna linia produkcyjna, a ich jakość jest wynikiem spełniania odpowiednich norm produkcyjnych oraz starannego dobierania tworzyw. Za produkty marki Timberness odpowiada zespół z dużym doświadczeniem w branży.

Deska SELECT to wybór dla tych, którzy szukają niestandardowych rozwiązań. Jej większa szerokość nadaje nowoczesny, niepowtarzalny wygląd i pozwala na realizowanie autorskich projektów. Ogranicza także liczbę potrzebnych desek i przyspiesza montaż.

Projektując deskę PRIME, skupiono się na zwiększeniu jej wytrzymałości. Żeby to osiągnąć, udoskonalona została konstrukcja komór. Zwiększenie ich liczby oraz wysokości deski sprawia, że produkt jest o wiele bardziej sztywny, a przez to odporniejszy na siły zewnętrzne.

WIĘCEJ

WIĘCEJ

Akcesoria

Oferta Timberness obejmuje pełny wachlarz akcesoriów niezbędnych do budowy balkonów czy tarasów: legary, dwa rodzaje listew wykończeniowych wraz z akcesoriami potrzebnymi do ich montażu oraz zestawy do montowania samych desek

WIĘCEJ

Deska Timberness SELECT

Wymiary

Kolorystyka

Deska SELECT to wybór dla tych, którzy szukają niestandardowych rozwiązań. Jej większa szerokość nadaje nowoczesny, niepowtarzalny wygląd i pozwala na realizowanie autorskich projektów. Ogranicza także liczbę potrzebnych desek i przyspiesza montaż. Dopasowana została też wysokość deski – dzięki temu, że jest niższa, możliwe jest jej zastosowanie nie tylko w miejscu takim jak taras, ale również na balkonie. Deska SELECT ma klasyczną konstrukcję komór. Wyprodukowana została ze starannie wyselekcjonowanych surowców.

Deska jest jednostronnie szczotkowana. Na specjalne zamówienie szczotkowana jest również powierzchnia gładka.

Do deski Timberness SELECT należy wybrać dedykowany łącznik PVC SELECT do montażu listew wykończeniowych.

*w porównaniu do standardowej deski o szerokości 145 mm

o 24% szybszy montaż*

Grafit

długość: 4000 mm

szerokość: 180 mm

wysokość: 25 mm

Ciemny brąz

Jasny brąz

Szary

DO SKLEPU

POWRÓT

Deska Timberness PRIME

Wymiary

Kolorystyka

Projektując deskę PRIME, skupiono się na zwiększeniu jej wytrzymałości. Żeby to osiągnąć, udoskonalona została konstrukcja komór. Zwiększenie ich liczby oraz wysokości deski sprawia, że produkt jest o wiele bardziej sztywny, a przez to odporniejszy na siły zewnętrzne. Jej uniwersalność pozwala na stosowanie na tarasach, przy oczkach wodnych, patiach czy werandach. Wysoka jakość zastosowanych składników gwarantuje ich długotrwały piękny wygląd. Te cechy sprawiają, że jest to najczęściej wybierana deska z oferty TIMBERNESS.

Deska jest dwustronnie szczotkowana, ma różne powierzchnie po obu stronach. Do deski Timberness PRIME należy wybrać dedykowany łącznik PVC PRIME do montażu listew wykończeniowych.

*w porównaniu do standardowej deski o wysokości 25 mm

o 17% większa sztywność*

Grafit

długość: 4000 mm

szerokość: 145 mm

wysokość: 30 mm

Ciemny brąz

Jasny brąz

Szary

DO SKLEPU

POWRÓT